28-latek przyjechał na policje pod wpływem narkotyków, sądził, że funkcjonariusz tego nie zauważy! - Ostrowiec24.Info

28-latek przyjechał na policje pod wpływem narkotyków, sądził, że funkcjonariusz tego nie zauważy!

Foto ilustracyjne

W miniony wtorek jędrzejowscy kryminalni skontrolowali opla, w którym siedziało dwóch mężczyzn. 24-letni pasażer pojazdu posiadał przy sobie porcję amfetaminy – został zatrzymany. 28-latek siedzący wtedy za kierownicą, wezwany przez policjantów, wczoraj przyjechał do komendy tym samym autem. Okazało się, że był pod wpływem narkotyków.

We wtorek kryminalni prowadzili ustalenia w sprawie osób mogących posiadać środki odurzające. Na terenie jednej z miejscowości w okolicach Jędrzejowa policjanci zauważyli zaparkowanego opla. Wewnątrz pojazdu były dwie osoby. Podczas legitymowania okazało się, że za kierownicą siedział 28-latek, natomiast obok niego, znany już policjantom, 24-latek. Obaj są mieszkańcami gminy Jędrzejów. Podczas czynności wyszło na jaw, że młodszy z mężczyzn posiada przy sobie porcję proszku. Wstępne badanie substancji wskazuje na amfetaminę. 24-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni prowadzili dalsze czynności w tej sprawie. Do jędrzejowskiej komendy został wezwany 28-latek, który wtedy siedział za kierownicą kontrolowanego opla. Tym razem także przyjechał swoim samochodem. Jego dziwne zachowanie podczas czynności wzbudziło w mundurowych podejrzenie, że 28-latek może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Jak się okazało, ich przypuszczenia były całkowicie słuszne. 28-latek został przebadany na obecność narkotyków w jego organizmie. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia. Mężczyźnie została pobrana krew do dalszej analizy oraz zatrzymano prawo jazdy. Jeśli laboratoryjne analizy potwierdzą wstępne ustalenia – 28-latek usłyszy zarzuty.                                                                                             

Źródło: BS

Źródło: KPP w Jędrzejowie

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "28-latek przyjechał na policje pod wpływem narkotyków, sądził, że funkcjonariusz tego nie zauważy!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*